Dyplom za udział w akcji „Razem na święta”

Prawdziwa, autentyczna radość kryje się w dawaniu…

 

Wiedzą o tym wszyscy, którzy kiedykolwiek podzielili się z kimś potrzebującym. Przekonali się także o tym uczniowie i rodzice z naszej szkoły, którzy uczestniczyli w akcji charytatywnej „Zostań Świętym Mikołajem” i  już kolejny raz, przez cały listopad zbierali podarunki dla dzieci z domów dziecka. Wiele osób zaangażowało się w naszą akcję, uczniowie i rodzice z wielkim zapałem przygotowywali paczki, by w grudniu św. Mikołaj mógł wyruszyć do dzieci przebywających w placówkach opiekuńczych w Polsce. (zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z akcji Zostań Św. Mikołajem z 6 grudnia 2019 r.)

W ramach akcji „Razem na Święta” uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich wychowawców przygotowali także świąteczne kartki z życzeniami dla powstańców oraz starszych osób z pobliskiego „domu spokojnej starości”. Najmłodsi uczniowie odwiedzili podopiecznych „Domu Opieki dla Seniorów” i sprawili im wielką radość krótkim występem „Hej kolęda, kolęda” oraz własnoręcznie wykonanymi upominkami. W szkole zorganizowano spotkanie opłatkowe rodziców i nauczycieli połączone ze wspólnym kolędowaniem.